V.I.P. Club

Дніпровський районний осередок КСУ у м. Києві

Вимоги для оформлення документів

Кінологічне відділення VIP Club запрошує Вас для Для оформлення родоводів, сертифікатів та інших документів Кінологічної Спілки України на Вашого собаку.

Для оформлення будь-яких документів КСУ Ви маєте стати членом Кінологічної Спілки України. Вступний та річні внески можна зробити у нашому відділенні – Дніпровському районному осередку КСУ у м. Києві VIP Club.

Для того, щоб отримати на Вашого собаку Родовід КСУ, необхідно подати нам для обміну метрику цуценяти КСУ (якщо вік собаки більше 1 року, для обміну метрики на родовід Ви обов’язково маєте привезти собаку для огляду та ідентифікації кінологом).

Якщо Ви придбали собаку вже з готовим родоводом КСУ, для оформлення собаки на Ваше прізвище необхідно підготувати наступні документи:
– Заява від попереднього власника собаки на заміну власника із зазначенням даних собаки;
– Копія паспорта попереднього власника собаки;
– Копія паспорта нового власника собаки;
– Прізвище та ім’я нового власника латиною;
– Оригінал родоводу.

Собаку, придбану в іншій країні, необхідно поставити на облік у Кінологічній Спілці України. Ви маєте впевнитись, що разом із собакою Ви отримали Експортний родовід, виданий Кінологічною організацією країни – члена або контракт-партнера Міжнародної Кінологічної Федерації (FCI).  З цим родоводом зверніться до нашого осередку для подальшої постановки на облік.

Дізнатися про наявність замовлених у Клубі документів можна за цим посиланням.