V.I.P. Club

Дніпровський районний осередок КСУ у м. Києві

Про нас

UKUНаш Клуб було засновано у середині минулого століття як Республіканський клуб службового собаківництва Добровільного товариства сприяння армії, авіації і флоту (ДТСААФ), у якому було виховане не одне покоління собаківників. З 2001 року Київський міський клуб службового собаківництва знаходився в будівлі Київської морської школи ТСОУ по вул. Сосюри, 5.

Згодом Клуб було реорганізовано. Спортивною роботою продовжив займатись Київський міський клуб службового собаківництва, який завдяки плідній співпраці із Всеукраїнською федерацією кінологічного спорту з успіхом розвиває більшість напрямків кінологічного спорту.

Стосовно ж діяльності із племінного розведення собак та роботі із кінологічними розплідниками – цими питаннями займається окремо створена громадська організація «Дніпровський районний осередок м. Києва Всеукраїнської громадської організації “КСУ” “V.I.P. club”», який з 2022 року знаходиться за адресою: проспект Соборності, 5-Б, м.Київ у приміщенні ветеринарної клініки VetFamily.

Вже багато років V.I.P. club очолює Тетяна Мазуренко, яка впевнено продовжує роботу не лише з розвитку Клубу, а й із популяризації кінології у всій системі Кінологічної Спілки України – єдиного представника держави у найвпливовішій міжнародній кінологічній організації – Міжнародній Кінологічній Федерації (FCI). Завдяки фаховій роботі активу Клубу нам вдалось згуртувати найкращих собаківників. Чимало членів V.I.P. club – власники розплідників собак світового рівня.

Ми щиро запрошуємо усіх бажаючих до лав V.I.P. club. У нас будь-хто зможе отримати фахові консультації з утримання собак та знайти нових друзів серед відомих собаківників.